oprogramowanie CRM dla firm

Aplikacje mobilne - Wikipedia

Aplikacja mobilna (ang.

mobile software / mobile application) ? ogólna nazwa dla oprogramowania działającego na urządzeniach przenośnych, takich jak telefony komórkowe, smartfony, palmtopy czy tablety, które pisane są przy użyciu różnych platform i języków programowania. Kiedyś aplikacje były pisane w technologii Java ME, ale obecnie używa się raczej Javy na platformę Android, Objective-C na iOS i C# na platformę Windows Phone.

Przykładem zastosowania aplikacji mobilnych jest tzw.

?bankowość mobilna?, która ułatwia klientom dostęp do konta bankowego z możliwością dokonywania operacji bankowychŹródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Aplikacja_mobilna

Zamówienie indywidualnego programu

Programy na zamówienie, czy też indywidualne to nic innego jak program lub aplikacja stworzona na specjalne zamówienie.
Firmy tworzące takie aplikacje zaczynają pracę od zebrania początkowych wymagań do projektu programu.

Muszą wiedzieć co program ma robić i w jakim zakresie.

Często stwierdzenie, że potrzebujemy program do faktur jest nie wystarczające., ponieważ taki program poza oczywistą funkcją może spełnić jeszcze wiele innych zadań. Rozliczenia, wysyłka mailem lub automatyczny wydruk faktur to tyle przykłady.

Dlatego zebranie takiej specyfikacji przed wykonaniem programu jest bardzo ważne.

Zamówiona aplikacja- czas oczekiwania

oprogramowanie CRM dla firm Indywidualne programy tworzą całe zespoły programistów, grafików, a czasem nawet analityków (dot. aplikacji finansowych). Pracy nad takim programem jest zazwyczaj bardzo dużo i może trwać nawet do roku.

Co może wydawać się stosunkowo długim okresem, ale to czasami na prawdę minimum czasu oczekiwania. Dlaczego pisanie programu trwa tyle? Cóż to zależy od jego złożoności, ale programy na indywidualne zamówienie często maja funkcję, których nie maja programy komercyjne i trzeba je opracować w trakcie tworzenia aplikacji.

Stąd też wynikają koszty takiego oprogramowania, które mogą kosztować nawet kilkanaście tysięcy..
Dodane: 30-12-2016 11:10

Tagi: programowanie CRM programy oprogramowanie dla firm